איך אימון EMS מסייע לחיטוב הגוף

בימינו, הרשת מוצפת בשיטות שונות להרזיה ולחיטוב הגוף בדרכים שונות ומשונות. רבות מהשיטות האלה מבטיחות את התוצאות המיוחלות בהשקעה של מינימום מאמץ. ההבטחות כל כך מפתות, כל כך גרנדיוזיות, עד שהן הופכות לכאלה שקשה מאוד להאמין להן. כל אדם בוגר מבין ששינוי דורש השקעה ומאמץ. לרוב, כאלה שמושגים בחטף נעלמים בדרך כלל באותה המהירות.

עם זאת, ובניגוד לרוב השיטות המוצעות, ישנן שיטות בשוק שאולי לא יכולות לפטור אתכן מהמאמץ הכרוך בכניסה לכושר ובהרזיה, אך בהחלט יכולות להפוך את התהליך הזה ליעיל יותר. ישנן שיטות המאפשרות לכם להשקיע באימון של כל הגוף בו זמנית בצורה יעילה, במקום להתאמן זמן ארוך יותר על כל חלק גוף בנפרד. שיטה אחת כזו היא שיטת EMS.

מה זו השיטה הזו?

בשיטה הזו, לובש המתאמן חליפה מיוחדת שפותחה במיוחד לשם כך, ובהנחיית מדריך מיומן שהוכשר במיוחד לאמן אתכם באמצעות השימוש בחליפה הזו, מתאמן תוך שהחליפה מעצימה את עצימות הפעילות ואת היעילות שלה. אם במצב רגיל אתם מתאמנים רק על הגפיים התחתונות, ועושים זאת ביעילות של 70-80% (כלומר, אתם מפעילים רק 70-80% מסיבי השריר בכל זמן נתון), באמצעות החליפה הזו אתם יכולים להתאמן בו זמנית על הגפיים התחתונות, הבטן, הישבן והגב, ולעשות את כל זה באחוזים גבוהים בהרבה.

זו הסיבה שעבור רבים מהאנשים, ובמיוחד אלו שעברו מספר סבבים של ניסיונות להירשם לחדרי כושר ולהיכנס למשטרי אימון והרזיה ששברו אותם פשוט כי לא היה להם את הזמן להשקיע בזה, אימון EMS יכול להוות את הפתרון המושלם אך בו זמנית לעורר את חשדכם. זה פשוט נשמע טוב מדי מכדי להיות אמתי. בסופו של דבר מדובר על חליפה שמשחקת עם פולסים חשמליים, עם מערכת ההפעלה הבסיסית ביותר של השרירים שלכם. מי ערב לכם שלא מדובר בעוד המצאה כושלת מבית היוצר של כל כך הרבה שלא היו שוות את הנייר שעליו הן תוכננו?

איכות היא שם המשחק

אתם יכולים להירגע. לא רק שהשיטה המדוברת בטוחה לחלוטין, היא גם בהחלט מביאה לתוצאות מדהימות שלא תוכלו להשיג בשום מקום אחר באותה כמות זמן. מדובר על מוצר שעבר את כל האישורים הדרושים והולך והופך לפופולרי ככל שההבנה באיכות האימון באמצעותו מתפשטת. כמובן שכיום ניתן למצוא מקומות שמתמחים בו בעיקר באזור המרכז, אבל ההערכה היא שזה לא יישאר כך לאורך זמן, כמו טרנדים רבים אחרים בעולם הספורט.

עם זאת, חשוב לדעת שהיות ומדובר במכשיר ייחודי, יש להתאמן באמצעותו רק בהדרכה של מדריך מקצועי שמכיר את המכשיר ואת השלכות השימוש בו. ישנן אוכלוסיות שהוא אינו מתאים עבורן וכמו בכל תחום, שימוש שאינו מפוקח יכול להסתיים בתוצאות כואבות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *