כדי להגיע לתוצאות באמת ולשמור עליהם לאורח טווח, לא מספיק רק להתאמן.
אם ברצונכם לעשות שינוי מהותי בחייכם, להוריד אחוזי שומן בגוף, לאכול נכון ולשמור על גוף חטוב לאורח זמן “זאוס ספורט” שמח וגאה להציג בפניך את שיתוף הפעולה המקצועי שלנו עם “המרכז הבינתחומי לתזונה ובריאות – יאיר להב“.
זאוס ספורט מעניק למנוייו פגישת ייעוץ חינם עם יאיר להב שהוא חלק בלתי נפרד מהצוות הרב מקצועי המנהל את חדר הכושר ואת בריאות מנוייו.
במרכז תבנה לך תוכנית תזונה אישית ואימון גופני המותאם על פי צרכיו ויכולתו של המטופל, וצוות אנשי מקצוע בכירים בראשו של יאיר להב ינחה וידריך אותך לשינוי אמיתי ומקיף. התאמת התוכנית הינה פרטנית ונעשית בשלבים.
בשלב ה1 תעבור בדיקת חילוף חומרים- בדיקה הנותנת מענה לכמות הקלוריות אותה צורך גופך במנוחה.
הבדיקה הבאה אותה תעבור היא סריקה במכשיר הקרוי דקסה אשר תוצאותיו ישקפו את כמות השומן השריר והעצם בכל חלק וחלק בגופך: ברגליים בזרועות בבטן ובבית החזה.
אחוז השומן, פיזור השומן ומיקומו, וכמות השרירים יאפשרו לנו להעריך את מצבך ולהתאים לך מטרות יעד ריאליות ותוכנית אימונים.
באפשרותך לעבור בנוסף בדיקת לב במאמץ ובדיקת סף אנאירובי על מנת לקבוע את רמת כושרך הגופני ולהתאים לך תוכנית אירובית אישית.
בשלב ה2 תקבע לך תוכנית תזונה ע”פי הפרמטרים הבאים: חילוף חומרים, בדיקות דם, אורח חייך והעדפות אישיות.
המעקב ייעשה על בסיס שבועי או דו חודשי, ובדיקת הסורק תלווה את תהליך המעקב ותצביע על איכותה של הירידה: האם משומן או משריר?
בשלב ה-3 תתואם לך תוכנית אימונים המשלבת תוכנית כוח אירובי וגמישות.
במקביל, התוכנית תיקח בחשבון את כוח השריר, בעיות אורטופדיות ומטרות אישיות, כמו הוספת מסת שרירי או הגעה לאחוזי שומן רצויים למטרות בריאות ספורט או אסתטיקה.
לאחר התאמת תוכנית האימון ע”י יאיר להב וצוותו, תקבל הדרכה אישית, מאחד ממאמני זאוס, כיצד לבצע את התרגילים באופן המדויק ביותר.
שינוי תוכנית האימון יבוצע אחת למספר שבועות והוא ילווה בהדרכה אישית של אחד ממאמני הכושר המקצועיים של “זאוס” שעוברים הדרכות במרכז “יאיר להב” באופן קבוע.
מכאן ואילך תגיע למרכז לבקרת התקדמות, לבדיקות שבועיות או חודשיות.

ייעוץ נוסף ניתן לעוסקים בספורט לצורכי הרזייה למטרות אסתטיות וחיטוב הגוף, בדיקת אחוזי שומן, וקביעת מטרות יעד ריאליות בהתחשב בגנטיקת הלקוח, מצבו הרפואי וגילו, ניתן לקבל אצל יועצי הספורט של זאוס בחדר הכושר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *