חשבת שפילאטיס זה שיעור מתיחות?

אצלנו, פילאטיס הוא אימון לכל דבר!

הכירו את PILATES BY BETTY, סטודיו בוטיק חדש ומאובזר לפילאטיס מכשירים הממוקם כיחידה נפרדת בתוך מועדון הכושר ״זאוס״ בצפון תל-אביב.

בסטודיו המעוצב ושטוף האור מועברים אימוני פילאטיס מכשירים, בקבוצות קטנות ובאווירה אינטימית עם הדרכה מקצועית ונתינת תשומת לב אישית לכל מתאמן ומתאמנת. אימוני הפילאטיס משלבים אלמנטים מעולם המחול, התנועה והכושר והם מאתגרים, מאריכים, מחטבים ומעצבים. האימונים מתאימים למתאמנים בכל הרמות, מכאלה שלעולם לא תירגלו פילאטיס ועד למתרגלים ותיקים.

צוות

Pilates by Betty

בתי גרטנר

אם לשתיים

בעלים ומדריכה ראשית לפילאטיס

 

בתי היא רקדנית מגיל 4 ובוגרת מגמות מחול ולימודי הוראת מחול בוינגייט. עסקה שנים רבות כמורה למחול לגיל הרך, לבלט ולג׳אז. לאחר פציעה ״גילתה״ את פילאטיס המכשירים ובשנים האחרונות עוסקת בהדרכת פילאטיס מכשירים. במקביל להוראת מחול, הדרכת פילאטיס ואימהות, בתי גם לומדת אוסיטאופתיה.

״הפילאטיס הצליח לשקם אותי מפציעות רבות שחוויתי כרקדנית. הידע בפילאטיס לצד הידע באוסטיאופתיה מאפשר לי לעזור לאחרים להתחזק ולהשתקם מפציעות. כך אני מעניקה ערך מוסף למתאמנים שלי. לא משנה מה המטרה שלכם באימון הפילאטיס – להיות גמישים יותר, חזקים יותר, להשתקם מפציעה או להזיע ולשרוף קלוריות, יש לפילאטיס מקום בזה״.

בואו ניפגש!

שלחו לי הודעה בוואטסאפ 

או השאירו פרטים ונקבע למתי שנוח לכם

זאוס

לוח אימונים