חדר כושר בחדרה- זאוס

זאוס חדרה ממוקם בקניון שערי חדרה ומשתרע על פני כ-1500 מ"ר.

מתחם חדר הכושר  עבר שיפוץ מהיסוד והוחלפו כלל המכשירים. מכשירי הכושר מבית LIFE FITNESS עם המכשירים המקצועיים והמובילים בארץ. ישנם למעלה מ-20 מכשירי אירובי, מכשירי כוח וכושר נוספים, אזור מיוחד לאימונים פונקציונליים ואזור למשקולות חופשיות במתחם הפונקציונאלי מתקיימים פעילות קרוספיט, מאמנים מקצועיים, יחס וישרות אישי.

בנוסף, סטודיו ענק עם פעילות נרחבת של חוגים עם מדריכים מהשורה הראשונה באזור עם יחס ושירות אישי, חדר ספינינג ומגוון פעילויות כושר אאוטדור כמו יוגה על הגג וקבוצת ריצה.

מתחם החדר כושר של זאוס חדרה

מתחם הכושר של פורמה לשעבר עבר שיפוץ מהיסוד, היום זאוס לקח על עצמו את המטלה להביא לכם את המכשירים את החדשים והמתקדמים בארץ. הפכנו את מתחם חדר הכושר של זאוס ליוקרתי המכיל בתוכו מכשירי כוח ואירובי בשלל סוגים וטעמים. המכשירים של LIFE FITNESS המתקדמים בארץ ובעולם נמצאים רק אצלנו.

אז הגיעו אלינו להתאמן כבר היום!

זאוספא מתחמי הספא המפוארים בארץ

ELI_6587

ספא ועיסויים צריך להיות ללא ספק משגרת החיים שלנו. לעומס היומיומי שאנו צוברים כל יום יש פתרון, עיסוי בזאוס!הגיעו אלינו ונשחרר אתכם מכל הלחצים.

בקרוב זאוספא חדרה!

VectusCloseUp-website

הסרת שיער במכשיר ה- VECTUS בהתאמה אישית עם המכשיר הכי מתקדם בעולם.עוצמות מדויקות, מינימום זמן ותוצאה טובה יותר.

בקרוב זאוספא חדרה!

rishon_3rd_section-1

סניפי הספא של זאוס ממוקמים בזאוס ראשון לציון וזאוס תל ברוך צפון, אנו מזמינים אתכם להנות מעולם של פינוק אמיתי. 

בקרוב מאוד תוכלו להגיד גם זאוספא חדרה.

השאירו פרטים לזאוס חדרה ונענה על פנייתכם

שעות פתיחה

א-ה: 06:00 – 23:00

שישי: 07:00 – 19:00

שבת: 09:00 – 20:00

יהודי פקיעין 1, קניון שערי חדרה.
072-3304223

ZEUSTREET WORKOUT

אז איפה הספורט הנפלא הזה התחיל?
מצאנו כיצד לעזור לכם לדעת להתפתח פיזית באמצעות אביזרים מינימליים, כגון, מקבילים, מתח ורצפה שבעזרתה ניתן לבצע שכיבות סמיכה.

אימון רחוב מתבסס על משקל גוף שבאמצעותו ניתן לפתח גמישות,כוח פיזי ואקרובטיקה.  ספורט זה כל כך ייחודי, שהוא מאפשר לך להתאמן כמעט בכל מקום, כך שאין צורך להתאמץ בלמצוא אביזרים לאימון.

בימינו , הנוער המשועמם במקום לעשות משהו מועיל לגוף שלהם, כמו "סטריט וורק אווט", הם עושים שטויות שבסופו של דבר מובילים לאסון. לכן, לא רק שהספורט הייחודי הזה תורם לגופינו, הוא גם מונע מקרי אלימות בקרבת הנוער.