בזאוס ראשון לציון

בעולם הTRX יש מגוון עצום של סוגי חוגים, בזאוס יש את כולם עם המאמנים התותחים ביותר!

אנחנו מאמינים באימון רצועות TRX ולכן אנחנו שמים דגש מיוחד.

אז הצטרפו אלינו היום!

TRX בזאוס ראשון לציון

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!

 על פי התקנון ♦ ט.ל.ח ♦ הרשמתך מהווה הסכמה לשליחת דיוור בהמשך ♦ ניתן לרכוש רק פעם אחת ♦ ההרשמה מגיל 18 בלבד

מה זה TRX?

שיטת אימון ברצועות, הנעשית כנגד משקל גופו של המתאמן. בתרגיל TRX אחד, פועלות מספר קבוצות שרירים במקביל עם דגש על שרירי ה- CORE, תוך עיצוב וחיטוב הגוף.

אימון רצועות TRX בראשון לציון

במועדון הכושר זאוס סיטי סניף ראשון לציון מתקיימים כ- 22 שיעורי TRX בשבוע, לאורך כל שעות היום, עם מדריכים ומאמנים שונים. שיעורי ה- TRX בזאוס סיטי סניף ראשון לציון מגוונים ומאתגרים, שבהם תמצאו את עצמכם מזיעים, שורפים הרבה קלוריות ומחזקים את כל שרירי הגוף. עם רצועות ה- TRX ניתן לעשות אימון אינטרוולים, אימון כוח, אימון כוח מתפרץ, אימון לשיפור שיווי המשקל ועוד. בנוסף בזאוס סיטי סניף ראשון לציון תמצאו שיעורים מיוחדים המשלבים פילאטיס ומתיחות עם רצועות אימון של TRX.

בשביל שתבינו שאנחנו הכי טובים פשוט בואו לגלות בעצמכם! מלאו פרטים ונחזור לתאם פגישה בהקדם.

שעורי טי אר אקס בזאוס ראשון לציון

שיעורי ה- TRX בזאוס סיטי סניף ראשון לציון הם ללא עלות נוספת וקיימים במסגרת המנוי.

המאמנים והמדריכים המקצועיים של זאוס סיטי סניף ראשון לציון יעבירו לכם תרגילי TRX בהנאה רבה מצד אחד ומצד שני גם ידאגו לדרבן אתכם להמשיך ולא לוותר. וכמובן הכי חשוב ישמרו עליכם בשיעורים שלא תפצעו ושתיראו את התוצאות שאתם רוצים.

שווה להתמיד ולהגיע לפחות ל-2 שיעורי טי אר אקס בשבוע, ולשלב עוד אימונים אחרים על מנת לגוון, לאתגר את הגוף וכך יהיה קל יותר לראות תוצאות.

באימון TRX לא מפספסים אף שריר, כל שריר ושריר מקבל יחס. זה נשמע קל לעבוד כנגד משקל גוף, אבל ברוב המקרים אימון TRX, למרות שעובדים כנגד משקל גוף, קשה יותר מלהרים משקלים חיצוניים כמו משקולות.

אנחנו בזאוס סיטי סניף ראשון לציון משתמשים ברצועות המקוריות של חברת TRX העולמית. לא התפשרנו על חיקוי. בשביל שהלקוחות שלנו יקבלו את הטוב ביותר.

TRX בזאוס ראשון לציון

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!

למה אתם מחכים? הצרפו

למה אתם מחכים? הצרפו

TRX בזאוס ראשון לציון

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!