זאוס ראשון לציון

טיפולים אסתטיים בזאוס

הסרת שיער בלייזר

הסרות שיער בלייזר בראשון לציון

תחום הסרת השיער בלייזר ניצב בפתחו של עידן חדש וזאת בזכות המכשיר החדשני "וקטוס" (vectus). חברת "גלקסי", יבואנית מכשור לייזר עולמי, השיקה לאחרונה את מכשיר הוקטוס בישראל. המכשיר חורט על דגלו את החדשנות המתקדמת ביותר בתחום הסרות שיער.

וקטוס – מכשיר הלייזר הדיגיטלי, מאבחן את העור באמצעות טכנולוגיות המובנות בו. הוקטוס פועל יחד עם הסקינטל, מכשיר חכם באמצעותו ניתן לאבחן את המלנין בעור ובכך מתאפשר ולהתאים את הטיפול לסוגים שונים של מטופלים באופן אינדבדואלי וברמה הגבוהה ביותר.

התוצאות הקליניות מדהימות ולא נראו עד כה בשום מכשיר לייזר אחר להסרת שיער. יתרונותיו הבולטים של מכשיר הוקטוס על פני מתחריו הוא שכבר מהטיפול הראשון ניתן להבחין בהרס של תאי השערה אשר מתקבל מאופטימיזציה בין רוחב הפולס לעוצמת אנרגיה מדויקת הדרושה לכך. במכשיר ישנה מערכת קירור כפולה, המאפשרת לעבוד בעוצמות גבוהות ובמהירות רבה.

טיפול בהזעת יתר-הסוף לסימני הזעה

אנו גאים להציג את מכשיר הדגל המתקדם בעולם MIRA DRAY המאפשר בטיפול אחד חדשני ומתקדם, מניעת הזעת יתר בהליך שאינו פולשני המבוצע ע"י רופאה בכירה ומבטיח תוצאות מדהימות.

קריוטרפיה בראשון לציון

קריותרפיה לכל הגוף הוא טיפול טבעי רב עוצמה ופורץ גבולות שפותח ביפן. הטיפול בסאונת הקור נמצא יעיל למגוון רחב של בעיות בריאות, עיכוב תהליכי הזדקנות ושיפור הביצועים.

במהלך הטיפול, הנמשך עד 3 דקות, נחשף הגוף לטמפרטורות נמוכות מאוד. החשיפה לקור מפעילה את מנגנוני האיזון, ההתחדשות והריפוי של הגוף.

בזכות הבסיס המחקרי הרחב שהוכיח את יעילות הטיפול בסאונת- קור. הקריותרפיה לכל הגוף זוכה לפופולאריות רבה בכל רחבי העולם וקליניקות המתמחות בטיפול פזורות באירופה, ארה"ב, אסיה, אוסטרליה המזרח התיכון וכעת גם בישראל.

ההשפעה של הטיפול היא מיידית המטופלים מדווחים כי כבר לאחר הטיפול הראשון הם חווים פרץ של אנרגיה שנמשך עד 8 שעות לאחר הטיפול, מצב רוח מרומם ושנת לילה איכותית. כל זאת בנוסף לתהליכי הריפוי וההתחדשות של הגוף. לאחר כל טיפול שורף הגוף עד 800 קלוריות.

זאוס אסתטיקה ראשון לציון

שעות פתיחה

א-ה: 06:00 – 23:00

שישי: 19:00 – 15:00

שבת: 10:00 – 19:00

ילדי טהרן 5, מתחם G2, צמוד לסינמה סיטי, ראשון לציון.
072-3304233